O Nas


czytaj o mnie

Śmierć bliskiej osoby jest niełatwym doświadczeniem, na które nigdy nie jesteśmy gotowi. Powstałej w naszym życiu pustce towarzyszą pytania i wątpliwości.

Zastanawiamy się, czy poświęciliśmy wystarczająco dużo czasu i zaangażowania ukochanym zmarłym, czy pokazywaliśmy im naszą miłość wystarczająco często i w końcu czy czuli się oni ważną częścią naszego życia? Niestety nie otrzymujemy odpowiedzi. Dlatego pragniemy aby nasza ostatnia wspólna droga przebyta była podczas godnej ceremonii pogrzebowej.

Zakład Pogrzebowy Pietras oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, kremacje i transport ciała zmarłego.

Pomożemy Państwu w organizacji pogrzebu i wesprzemy naszym zaangażowaniem w tak trudnym doświadczeniu, jakim jest śmierć bliskiej osoby. Zadbamy o to, aby rodzina i przyjaciele Zmarłego mogli w pełni przeżywać rozłąkę podczas przygotowanej przez nas ceremonii pogrzebowej. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników możemy zagwarantować Państwu profesjonalną i niedrogą oprawę oraz przebieg uroczystości. Rzetelnie pracujemy na okazywane nam zaufanie, a usługi pogrzebowe wykonujemy z należytym szacunkiem.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszej pomocy przy przygotowaniu i przeprowadzeniu ostatniej drogi Zmarłego, dołożymy wszelkich starań, aby była ona godna i pełna szacunku. Nasz zakład pogrzebowy udzieli Państwu wszelkich odpowiedzi i posłuży pomocą.

Oferujemy możliwość załatwienia wszystkich formalności związanych z przeprowadzeniem ceremonii pogrzebowej u Państwa w domu lub w wyznaczonym miejscu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość organizacji pogrzebu bezgotówkowego.

Taka forma obsługi uroczystości dotyczy wszystkich rodzajów pochówków i służy wygodzie naszych klientów. Ceny za pogrzeb dostosowujemy do indywidualnych potrzeb tak, aby każdy nasz klient – pomimo zatknięcia się ze śmiercią osoby bliskiej – wyszedł od nas zadowolony, spokojny o przebieg i jakość ceremonii pogrzebowej.

Tak więc, przekraczając próg Zakładu Pogrzebowego PIETRAS lub spotykając się z naszym przedstawicielem u Państwa w domu, nie potrzebujecie mieć Państwo przy sobie absolutnie żadnej odliczonej kwoty gotówki, pieniądze bowiem dla Zakładu Pogrzebowego PIETRAS nie stanowią jakiejkolwiek bariery do zorganizowania i przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej Państwa Bliskich.

Koszty za zorganizowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej będą regulowane dopiero po uroczystości. Realizujemy 30 dniowy termin płatności po otrzymaniu przez Państwa zasiłku pogrzebowego lub środków z zakładu ubezpieczeniowego. Przyjmujemy zarówno przelewy bankowe jak i gotówkę.